X POMORSKA GALA ŚLUBNA

VII Pomorska Gala Ślubna

VII Pomorska Gala Ślubna

Tegoroczna, siódma już, Pomorska Gala Ślubna odbyła się w niedzielę, 24 listopada tradycyjnie w Hotelu Faltom w Rumi. Rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 11:00 toastem wzniesionym symboliczną lampką szampana. Następnie zaprezentowano wystawców, sponsorów i firmy uczestniczące w VII Gali.

Swoje stoiska wystawiennicze prezentowało wiele firm. Oferta usług związanych ze ślubem była jak co roku bogata. Odwiedzający Galę narzeczeni znaleźć mogli stoiska fotografów, złotników, makijażystek, stoisko cukiernicze, stoisko z zaproszeniami ślubnymi, oczywiście stoiska z sukniami ślubnymi czy dekoracjami weselnymi i okolicznościowymi, a także mogli zapoznać się z ofertą sal weselnych.

 

 

 

 

 

 

Goście, którzy licznie przybyli na Galę mogli też obejrzeć dwa pokazy mody ślubnej prezentujące najnowsze trendy roku 2014 – pierwszy pokaz sukni ślubnych prestiżowej marki CYMBELINE Paris

 

 

 

 

oraz drugi pokaz sukni znanych marek takich jak: Pronovias Barcelona, Rosa Clara, Alma Novia, Blue by Enzoani, Justin Alexander, Sincerity, Lilian West – oba pokazy przygotowane były przez głównego sponsora Gali  Salon Celebrity BRIDAL.

 

 

 

 

 

 

Odwiedzający degustowali także słodkości, m.in. tort weselny przygotowany przez cukiernię Czernis i przystawki weselne. Przyszłe panny młode mogły skorzystać z porad wizażystki, której pracę można było podziwiać na stoisku, ale też na scenie, gdzie wykonała pokazowy makijaż na modelce ubranej w suknię ślubną z salonu Celebrity BRIDAL. Ponieważ ślub i wesele należą do magicznych i najważniejszych w życiu uroczystości, odwiedzający mogli także obejrzeć pokaz iluzjonisty.

 

 

Jedną z głównych atrakcji Gali tradycyjnie było losowanie bardzo atrakcyjnych nagród:

I NAGRODA

Nagroda Główna: dowolna Suknia Ślubna PRONOVIAS z kolekcji 2014 o wartości do 5000 zł ufundowana przez salon Celebrity BRIDAL z Gdyni.

Metamorfoza dla Panny Młodej ufundowana przez Dworek SPA Osada Wędrowca składająca się z konsultacji z dietetykiem, treningu personalnego, pakietu masaży i konsultacji z kosmetologiem, a to wszystko podczas szściodniowego pobytu. Szczegółowe informacje doptyczące pakietu:

II NAGRODA

Kupon rabatowy 30% na wybraną suknie ufundowany przez Salon Sukien Bianka ze Starogardu GD.

Kupon rabatowy o wartości 1000 zł na uroczystość weselną ufundowany przez Dworek SPA Osada Wędrowca.

Ozdobne pudełko na koperty ufundowane przez firmę Agata Dekoracje.

III NAGRODA

Kupon rabatowy o wartości 1000 zł na uroczystość weselną ufundowany przez Dworek SPA Osada Wędrowca.

Ozdobne pudełko na koperty ufundowane przez firmę Agata Dekoracje.

Dziękujemy wszystkim wystawcom i gościom za liczny udział w imprezie i zapraszamy serdecznie na kolejną Pomorską Galę Ślubną.Galeria zdjęć: